ДАЮ 20 БАЛЛОВ за рассказ про один из этих видов спорта на казахском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен футбол жақсы коремің.Достарымен далада футбол ойнаймын.ТВ-трансяляциясы қараймын.Менің әкем менен сияқты футбол жақсы ойнайды.Біз екеуміз стадионға барап,футбол ойнаймыз. Мен футбол өте жақсы коремің
Гость
Мен терезесінде жақсы ойнады! Менің досым бокстан сыныбына өтіңіз. Мен жақсы студентімін, өйткені мен, сабақтар мадақтаймын!