ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!!Напишите пожалуйста сочинение по картине Л. Фаттахова "Сабантуй" на ТАТАРСКОМ языке, если можно, то и перевод пожалуйста.Заранее спасибо большое!!!

ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!! Напишите пожалуйста сочинение по картине Л. Фаттахова "Сабантуй" на ТАТАРСКОМ языке, если можно, то и перевод пожалуйста. Заранее спасибо большое!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Картинада Фәттахов ачылды бөтен сущность происходящей дөреслеккә,дающаяся обычному рус крестьянину.Икенче яктан,аңлау өчен бөтен многозначностей бу картиналар,белергә кирәк, аның элекке иҗаты.Бу грань арасында тормышка ашырылды бәлки услышит генә ерак кеше,понимающий шундый необычайную сущность падишаһы калган.Бәлки,дип фаразларга бу картина создавалась өчен билгеле бер типтагы кешеләр,мөгаен,бу кешеләр белән идеологическими познаниями турында аның ранних әсәрләрендә.