ДАЮ 50балів !!!ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! ФІЗИКА 11 клас ...за час протягом якого амплітуда вільних електромагнітних коливань у коливальному контурі зменшилася втричі ,у контурі виділилася кількість теплоти , що дорівнює 64 мДж. Ви...

ДАЮ 50балів !!!ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА! ФІЗИКА 11 клас ...за час протягом якого амплітуда вільних електромагнітних коливань у коливальному контурі зменшилася втричі ,у контурі виділилася кількість теплоти , що дорівнює 64 мДж. Визначте кількість теплоти,яка виділиться під час зменшення амплітуди коливань ще вдвічі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \frac{CU_{max}^2}{2}= \frac{C( \frac{U_{max}}{3} )^2}{2}+Q_1 \\ \frac{CU_{max}^2}{2}-\frac{CU_{max}^2}{18}=Q_1 \\\frac{8CU_{max}^2}{18}=Q_1 \\\frac{4CU_{max}^2}{9}=Q_1 [/latex] [latex]CU_{max}^2=\frac{9Q_1}{4}[/latex] Коли амплітуда коливань зменьшилась ще вдвічі: [latex]\frac{C( \frac{U_{max}}{3} )^2}{2}=\frac{C( \frac{U_{max}}{6} )^2}{2}+Q_2\\\frac{CU_{max}^2}{18}=\frac{CU_{max}^2}{72}+Q_2 \\Q_2=\frac{3CU_{max}^2}{72} \\Q_2=\frac{CU_{max}^2}{24} \\ Q_2=\frac{\frac{9Q_1}{4}}{24}=\frac{9Q_1}{96}=\frac{3Q_1}{32}[/latex] [latex] \\ Q_2=\frac{3*64}{32}= 6[/latex] мДж