ДАЮ МАКСИМАЛЬНУ К-СТЬ БАЛІВ!!! із наведеного переліку випишіть окремо формули речовин з криста­ лічними ґратками: а) атомними; б) йонними; в) молекулярними. CaBr2, O2 (тв.), сuO, Br2 (тв.), NaNO3, HCl (тв.), Fe2(SO4)3, CO2 (тв....

ДАЮ МАКСИМАЛЬНУ К-СТЬ БАЛІВ!!! із наведеного переліку випишіть окремо формули речовин з криста­ лічними ґратками: а) атомними; б) йонними; в) молекулярними. CaBr2, O2 (тв.), сuO, Br2 (тв.), NaNO3, HCl (тв.), Fe2(SO4)3, CO2 (тв.), H2O (тв.).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
CaBr2(ионная), О2(атомная), СuO(молекулярная), Br2(атомная), NaNO3(ионная), HCl(молекулярная), Fe2(SO4)3(ионная), CO2(молекулярная),H2O(молекулярная)