Де більше молекул: у порції сірководню масою 6,4 грам чи порції амоніаку масою 3,4 грам

Де більше молекул: у порції сірководню масою 6,4 грам чи порції амоніаку масою 3,4 грам
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сірководень це H2S Mr=34 Шукаємо кількість речовини V=m/Mr=0.2 моль шукаємо кількість молекул Nмолекул=V×Na=0.2×6.02×10²³=1,204×10²³ Амоніак це NH3 Mr=17 V=m/Mr=0.2 моль Nмолекул=V×Na=1.204×10²³  Їх Однаково
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы