Де дiэприкметники, а де прикметники? Також уставте букву н. Розподiлiть у двi колонк?

Де дiэприкметники, а де прикметники? Також уставте букву н. Розподiлiть у двi колонк??. Остан..iй рейс, числен..i оплиски, засипан..ий пiском, замислен..i постатi, вимазан..i в болотi, винайден..ий украïнцями.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дієприкметники-засипаний піском,замислені постаті,вимазані в болоті,винайдений українцями прикметники-останній рейс,численні оплески