Де допущені лексичні помилки. авантюристична політика, авантюрний роман, батьківська рідня, батькова турбота, теслярний верстак, ткацький верстат, визначальна заслуга, визначн

Де допущені лексичні помилки. авантюристична політика, авантюрний роман, батьківська рідня, батькова турбота, теслярний верстак, ткацький верстат, визначальна заслуга, визначн а умова, офіційні відношини, відношини між числами, дружна обстановка, дружня праця.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Авантюристична політика, авантюрний роман, батькова рідня, батьківська турбота, теслярський верстак, ткацький верстат,визначна заслуга, визначальна умова, офіційні відносини, відношення між числами, дружня обстановка, дружна праця.