Де тут є прислівники.Дельфiн- найрозумнiша тварина свiту.Вона дуже гарна та весела.Найбiльше науково-популярних оповiдань саме про них про дельфiнiв .Ними захоплюеться весь свiт.Их люблять та поважають.Вони легко дрисеруються ,...

Де тут є прислівники.Дельфiн- найрозумнiша тварина свiту.Вона дуже гарна та весела.Найбiльше науково-популярних оповiдань саме про них про дельфiнiв .Ними захоплюеться весь свiт.Их люблять та поважають.Вони легко дрисеруються ,все розумiють та виконують завдання.Iхнiми  трюками вражають весь свiт!Я люблю дельфiнив!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
та про та- це  прислівники