Де утворені суфіксальни способом такі слова: А)біляк, читанння земний .лісництво Б) стільчи затишок завдання польовий В) димок,надбрівний,братерство, тижневий Г) телефонний, чорнозем,холодненький молодість Д) заморський .атомно...

Де утворені суфіксальни способом такі слова: А)біляк, читанння земний .лісництво Б) стільчи затишок завдання польовий В) димок,надбрівний,братерство, тижневий Г) телефонний, чорнозем,холодненький молодість Д) заморський .атомно лісівник, високо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) біляк, читання, земний, лісництво