Демографія(20 баллов) В країні N рівень урбанізації становить 67 % – це 39 млн. чоловік. Природний приріст населення складає 6 ‰. Сальдо міграції – нульове. Якою стане чисельність населення (млн. осіб) цієї країни через рік? Ре...

Демографія(20 баллов) В країні N рівень урбанізації становить 67 % – це 39 млн. чоловік. Природний приріст населення складає 6 ‰. Сальдо міграції – нульове. Якою стане чисельність населення (млн. осіб) цієї країни через рік? Результат округліть до десятих.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
39×100/67=58,21 млн 58,21+58,21*0,006=58,56 млн