Держава яка розташована на островах. відома своєю мальовничою природою. економічно високорозвинена. жителі відзначаються працьовитістю, дисциплінованістю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нова зеландія це держава яка розташована на островах. відома своєю мальовничою природою. економічно високорозвинена. жителі відзначаються працьовитістю, дисциплінованістю