Деякі іменники назви живих істот можуть розрізнятися не лише за статтю.Категорія роду допомагає розрізняти ще дорослих істот і маленьких.У якого із поданих нижче іменників родлві форми будуть утворюватися не так,як у решти? А к...

Деякі іменники назви живих істот можуть розрізнятися не лише за статтю.Категорія роду допомагає розрізняти ще дорослих істот і маленьких.У якого із поданих нижче іменників родлві форми будуть утворюватися не так,як у решти? А кабан Б буйвіл В бик Г кінь Д баран.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кабан - свиня - порося. Буйвіл - буйволиця - буйволеня. Бик - корова - теля. Кінь - кобила - лоша. Баран - вівця - ягня. Відповідь: Б (буйвіл).