Деякі види тварин зникають  через:-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------...

Деякі види тварин зникають  через:------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.Треба захищати  довкілля тварин,не  забруднюючи----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------. У  нашій  країні  прийнято Закон про------------------------------------------------------------------. Я знаю  такі  заповідники------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. то , що на них полюють та викрадають для дослідів.2. природні грунти , місця біля заподників, річки та повітря . 3. любов до рідної землі 4. не знаю.