Діалектизми в творі Івана Франка ,,Захар Беркут". Хоч два слова, будьласочка :3

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бегетіти — тривожно ревіти.  Бовдури — густі клуби диму.  Боєва хоругов — бойовий прапор.  Вивіз — дорога, що веде на гору між високими стрімкими скелями.  Голосити — повідомити.  Дідицтво — володіння, маєток.  Дорічне — щорічне.  Засіка — штучна перешкода з повалених дров.  Збурення — зруйнування.  Кармазиновий — малинового кольору.  Котловина — котловина.  Копний майдан — майдан для громадянських зібрань.  Ломи — повалені вітром дерева.  Лучник — стрілець з лука.  Шилевий знак — стовп, що показує милі.  Обалити — повалити.  Перхати — пурхати.  Прецінь — одначе, все ж таки.  Пристати — погодитися.  Скиміти — щеміти, боліти.  Стрій — одяг.  Тама — грабля, загата.  Трафити — потрапити.  Трембіта — музичний духовий інструмент.  Туратися — звернути увагу, чіпати.  Ховзький — слизький.  Чепіргатий — зубчатий. «Ярлики» — грамоти на князювання.