-- Привіт, Андрію! -- Привіт, друже! -- Незабаром Новий рік. Як ти думаєш його зустрічати? --Та я думав теж над цим питанням. Давай, можливо, зустрінемо його у нашій компанії спільно з іншими друями. -- Непогана ідея. Я поговорю зі своїми батьками, і вони, я думаю, дозволять нам зустріти у нашій квартирі. -- Поговори, будь ласка. І про їхнє рішення повідом мене по мобільному. -- А знаєш, що непогано було б і дівчат з нашого класу запросити. Як ти думаєш - погодяться? -- Думаю, що так. Головне - придумати різні конкурси, щоб було цікаво. --Звичайно.
-Привіт, Івасю! -Привіт, Олеже! Як у тебе справи? -В мене вес добре, а у тебе? -В мене теж все добрею. Що, готуєтесь до Нового Року? -Авжеж, я вже з батьками ялинку поставив і нарядив. Моя матуся готовить багото чого смачного, адже в нас будуть багато гостей. А як твоя родина готується до Нового Року? -Я теж вже з батьками поставив ялинку. В нас не буде гостей, але моя матуся готує смачне. Ми вирішили відмічати Новий Рік в тісному сімейному крузі. А що ти хочеш на Новий Рік?* - Я хочу отримати конструктор. А ти? -Я хочу ноутбук, але я розумію, що наш сімейний бюджет не дозволить купити мені ноутбук, тому я хочу червону іграшкову машину. -Зрозуміло. Слухай, мене вже матуся кличе. Бувай - Бувай, і зі святом тебе! -Дякую, тебе теж!