Диалог между инструктором и учеником во время вождения! на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ну так давайте попробуем. - Hello, Mr Salmon. (ученик) -Hello, Tom(инструктор) - Can I start the tour ? Yes . can . Start the car . Beautiful. -but where are we going? -we Gagarin Street . here turn to the left. and then to the right and straight. -Can I go straight ? -no. there is prohibited. -and so we came . I passed the exam. but come tomorrow for the rights. Buy , Tom. -Bye.