Диалог миж двома однокласниками пид час шкильной перерви.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт.                                                                                                                      -Привіт.                                                                                                                     -Давай після уроків погуляємо?                                                                                 -Добре !                                                                                                                     -От тільки зараз урок почнеться тому сідай за свою парту.                                         -Добре.
Гость
привіт привіт що ти робиш сьогодні ввечері? та так нічого а що трапилось? я хотіла щоб ти допомогла мені з уроками... добре,допоможу) добре бувай! бувай!