Діалог між хлопцем 14 років і продавцем, продавцем книг, хлопчик купує книгу з укр.літератури. Будьласка допоможіть. 17-20 реплік у кожного.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Добрий день. -Добрий, може вам щось підказати? -Так, звісно, я хотів би купити книгу з української літератури -Я можу показати вам стелаж з цими книгами -Так, буду дуже радий -Ось дивись, - Ого тут так багато книг, навіть незнаю яку обрати -Ну, що ж обирай -Якщо чесно незнаю -Я можу допомогти тобі обрати -Так, було б добре -Я рекомендую тобі ось цю -А чому саме ця? -Це книга з поглиблинем вивченням і з гарним змістом -Ви праві, я беру її. Скільки вона коштує? -Її ціна 60 грн -Ось гроші, дякую за попомогу -Нема за що, вчися гарно -Дякую, допобачення -Нема за що, бувай