Діалог на 10 реплік ( не враховуючи Привіт , Бувай , і т.д ) Тема Зустріч у музеї .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт! - Привіт! - Як справи? - Добре. А в як тебе? - Теж непогано. Мені так подобається в цьому музеї. - Мені теж. Тут стільки цікавих стародавніх речей, все таке гарне. - Не посперечаєшся, всі ці речі захоплюють. - Так, вони вражають мене до глибини душі. - Іще вони змушують фантазувати. - Прийдемо на наступній неділі сюди ще раз. - Я не відкажусь. - Значить згода. - Ну тоді до наступної зустрічі. - До зустрічі