Диалог на казахском языке. На тему "лес", "Защита леса", "Весенний лес". Немного, предложений 6-10, заранее спасибо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көктем орманы Көктемде орман жасыл түске оралады. Жануарлар оянып, жəндіктер шыға бастайды. Орманда шипажайлар тұрғызылып, адамдар келеді. Өзендер мен көлдер ериді. Көктем орманы өте əдемі!