Диалог на казакском языке на тему моя любимая хобби можно про рисование заранее спасибо)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Куат,сенын хоббиын кандай? -Менын хоббиым ол сурет салу -ол саган нелыктен унайды? -себебы мен сурет салганды кишкене кезымнен жаксы коремын,ак кагазга ойына келген затты салу барыне унайдау -ия,сурет салган ол керемет кой -Айдана,сен баягы заманда адамдар суретты кабыргада таспен ойып жазганын билесин бе? -ия,куат оларга киын болган шыгар