Діалог на тему "Барви рідного слова" з фразеологізмами перемовитися словом, ловлю на слові, замовити словечко, слово не горобець тощо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт. -Привіт,Марія. -Чому ти вчора не була у школі? -Та я захворіла,обіцяю,що до понеділка одужую. -Ловлю на слові! -А що у вас нового там? -Та все як завжди,Петро образив Віку. -А вона що? -Вона до нього більше не розмовляє.Він дуже жаліє,але слово не горобець.... -Шкода їх. -Так... -ну добренько,я побігла. -Одужуй.