Диалог на тему "Погода" с антонимами 5-6 предложений (Желательно на Украинском)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт. -Привіт -Як справи? -Погано,сьогодні пасмурно,сонечка не видно,одні хмари -Так,згоден.Вчора було сонячно,всі були веселі. -Еге ж,а сьогодні люди якісь засмучені -Щоб не казали,а природа впливає на настрій! -Згоден з тобою!Коли на дворі сонце,то і настрій піднесений,а ось коли насуваються хмари,коли іде дощ настрій одразу кудись зникає. -Не раз помічав! -Ну а ти не сумуй:)Вірь в краще,сподівайся що завтрашній день принесе нам тепле сонечко,яке порадує нас своїми промінчиками. -Ти вмієш підбадьорити!Ну тоді і ти будь веселим,як завжди.Побачимось! -До завтра!