Дiалог на тему про що ви з другом могли б розмовляти пiд час прогулянки вихiдним днем

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт ,Дмитро  -Привіт...Як справи? -Добре...Це був такий важкий тиждень !Я так втомився. Добре що сьогодні вихідний,можна відпочити. -Так! А завтра знову доведеться робити уроки, знов не буде часу! -Не сумуй можемо зробитидеякі з них . Я допоможу тобі з математикою ,а ти  мені з читанням. Ми з тобою впораємося! -Але ми так давно не гралися разом . -Це точно! - Давай підемо на ковзанку . -Це чудова думка!