Диалог на тему сабантуй не больше 7 строечек на тат яз с переводом пожалуйста !!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-сэлэм)хэллэрен ничек? -сэлэм бик яхшы узен?Сабантуйга эзерлэнэсенме? -эйе,мин аны бик сагынып коттем -сина андагы нинди ярышлар ошый -атлар чабышы, корэш -мина да  корэш бик ошый,чонки минем абый корэшче.Мин анын очен жан атам. (сойдет или как? извини если ошибок много)