Диалог на украинском мой день в будущем 10 балов заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жили були два друга Славік,Рома Рома:Ех хочу вже будуще! Славік:Я також Рома:Потрібно зробити машину времени! Славік:Ти-що!Це не можливо!! Рома:А я ось візьму и зроблю! Наступний день Рома:Я зробив машину часу! Славік:Не вірю! Рома:Ось дивись! Славік:Ого нічо-го собі! Ось так вони побували в майбутьому часі!