Діалог про 2 друга 1 переїхав в інше місто і вони зустрілися на канікулах.
Ответ(ы) на вопрос:
-привіт, Ваню -о, привіт , Володю! -Я так радий тебе бачити!Як ти? -Я теж радий тебе бачити. В мене все добре. Нове мысто дуже подобаэться! - Гарно в Києві, так? -Звичайно! Майдан, вулицы.... Все на вищому рівні! -Прекрасно! Недаврма це столиця України! -А квартира в мене яка....! -Яка?розкажи! -Велика, світла! -оце дійстно добре! Мені вже час... Був радий побачитися! -Бувай!