Діалог про улюблену телепередачу ...не меньше 20 реплік!..будь ласка!!!
Ответ(ы) на вопрос:
привіт маша привіт олег ти дивився вчора передачу спортивні ігри ні в мене не було часу це моя улюблена передача я колись її бачив яка твоя олег улюблена передача моя про тварин це теж дуже хороша передача ти дивилася вчора телевізор так а я ні а чому тобі подабається передача про тварин вона втілює найкраще а мені подобається спорт мені час додомузустрінемося завтра так до зустрічі до зустрічі