Діалог с займенниками на украінскій мові. Не меньше 8 реплик, не считая "привет" и "пока".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Я прийшов до тебе, Олено, з вітанням . - Невже. Ти мене хочеш привітати з 8 березня?  - Так. А тебе вже хтось привітав?  - Ні. Жоден не привітав ще, хоча я стільки чекала . - То я буду першим ! Вітаю, люба Олено, тебе з весною. Хай щастя буде стільки, щоб твоє обличчя не хмарилося ніколи, щоб ніхто , ніякий зрадник не потраплявся на шляху.  А всі однолітки поважали тебе .- Дякую, ти майже поет.  Колись я почитаю тобі свої вірші, які абихто не бачив .- Дякую й тобі.