Диалог возле театральной кассы на украинском языке
Ответ(ы) на вопрос:
- Привіт Петрику! Ти сьогодні йдеш на виставу? - Привіт Наталко! Звичайно іду. Ось купив білети. - Я також іду. А ти де сидиш? - В другому ряду на шістнадцятому місці. А ти? - Я у четвертому ряді на тринадцятому місці. - До зустрічі НАталко. Через десять хвилин уже вистава. - Бувай Петрику. Приємного перегляду!
-- На яке кіно беремо білети. Які фільми тобі подобаються? --Я так люблю комедії, що тільки б їх і дивилася.А ти? --Міні також подобаються комедії. --Ну тоді бери квитки на якусь комедію. --Гаразд. --Дайте два квитки. --Міста ,щоб були де? --Перший ряд. --Приємного перегляду.