ДиалогтI окы Саша,мынау не? -кандай ойыншык?-она саган кiи бердI?-ол кандай? -бул- ойыншык.- бул-аю.Жумсак ойыншык.-оны маган анам бердI.-ол ак,жумсак жэне эдемI. Помогите составить 5 предложений пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
досым маған туған күніме ақ  түсті,жұмсақ және әдемі ойыншық сыйлады.
Гость
менде ойыншык бар. ол аю. ол жумсак ойншык. оны маган анам бердI.ол ак жэне эдемI.