Дібрати 10 якісних прикметників. Утворити ступені порівняння

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий - добріший, більш добрий; найдобріший, найбільш добрий. Кмітливий - кмітливіший, менш кмітливий; найкмітливіший, найбільш кмітливий. Веселий - веселіший, більш веселий, найвеселіший, найменш веселий. Сміливий - сміливіший, більш сміливий, найсміливіший, найбільш сміливий. Тихий - тихіший, більш тихий, найтихіший, найбільш тихий. Мудрий - мудріший, більш мудрий, наймудріший, найменш мудрий. Голосний - голосніший, менш голосний, найголосніший, найбільш голосний. Міцний - міцніший, більш міцний, найміцніший, найбільш міцний. Тонкий - тонший, менш тонкий, найтонший, найбільш тонкий. Твердий - твердіший, більш твердий, найтвердіший, найменш твердий.
Гость
добрий — добріший більш добрий — менш добрийдобрий —найдобріший найбільш добрий — добріший за всіх довгий-довший легкий-легший тонкий-тонший теплий-тепліший приємний-менш приємний відомий - більш відомий сильний-найбільш сильний успішний- найменш успішний близький-ближчий дорогий-дорожчий короткий-коротшийвисокий-вищий дужий-дужчий