Дібрати 5 6 висловів про мову відомих письменників чи поетів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
“Нове життя нового прагне слова”. Максим Рильський Рушієм національного є дух, а екзистенцією духу є мова. Вільгельм Гумбольт Мова - найважливіший національний ідентифікатор, завдяки якому кожна нація вирізняється з-поміж инших, усвідомлюючи себе самодостатнім та самочинним суб’єктом історії. Ольга Федик Мова, позбувшись ідеального, перестає бути творцем матеріального. Ніна Велехова Мова - це кров, що оббігає тіло нації. Виточи кров - умре нація. Юліан Дзерович