Дібрати 6 діеслив різного часу минулого теперішнього та майбутнього і поставити в усіх особах формиоднини та множини

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Плачу (мин. ч., 1 особа, однини), смієшс(теп, 2 особа однини), побудують(майб, 3 особа множини), роздратувався(1 особа, мин час однини), грає( 2 особа однини теп час), скажуть(3 особа множини майб. час).