Дібрати частини мови до слів----Колосся,листя,птаство,каміння,вороння,жіноцтво,студентство,дітвора.ПОМОГИТЕ ПЖ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Золоте колосся; Сухе листя; Крилате птаство; Мокре каміння; Чорне вороння(якщо мова йде про ворон) Працьовите жіноцтво; Молоде студенство; Весела дітвора; (Усі підібрані частини мови-прикметники)