Дібрати синоніми до фразеологічних одиниць. З одним із фразеологізмів, на вибір, с

Дібрати синоніми до фразеологічних одиниць. З одним із фразеологізмів, на вибір, скласти твір-мініатюру обсягом 0,5 ст. Пустити червоного півня, пасти задніх, передати куті меду, бути на сьомомому небі, брати в шори.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пасти задніх - відставати, не встигати за іншими Бути на сьомому небі - бути щасливим,радуватися Брати в шори- об­межити чиї-небудь дії, змусити кого-небудь діяти в пев­них рамках. Пустити червоного півня- підпалити, спалити що-, кого-небудь; помститися. Передати куті меду- переборщити, пересолити, вийти за межі допустимого.