Дієприслівники тільки теперішнього часу подано в рядку А)малюючи , доповнюючи , стараючись , знітивись Б)звертаючись , переносячи , молячись , живучи В) передбачаючи , сподіваючись , заговоривши , кажучи Г)клекочучи , захопи...

Дієприслівники тільки теперішнього часу подано в рядку А)малюючи , доповнюючи , стараючись , знітивись Б)звертаючись , переносячи , молячись , живучи В) передбачаючи , сподіваючись , заговоривши , кажучи Г)клекочучи , захопившись , порівнюючи , зігравши
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповідь на це запитання                                      А)