Ділянка молекули ДНК має наступний вигляд: АТА ГТЦ ЦГА ГТА ТЦЦ ТАТ ЦАГ ГТЦ ЦАТ АГГ Визначте, який з двох ланцюгів цієї молекули ДНК кодує поліпептид, щоскладається з таких амінокислотних залишків: ізолейцин-валін-аргінін-валі...
Ділянка молекули ДНК має наступний вигляд: АТА ГТЦ ЦГА ГТА ТЦЦ ТАТ ЦАГ ГТЦ ЦАТ АГГ Визначте, який з двох ланцюгів цієї молекули ДНК кодує поліпептид, щоскладається з таких амінокислотних залишків: ізолейцин-валін-аргінін-валін-серин Приклад розвязку. Використовуючи таблицю «Генетичний код», встановлюємо послідовність залишків нуклеотидів молекули іРНК, яка слугувала матрицею для синтезу даного поліпептиду: АУА-ГУЦ-ЦГА-ГУА-УЦЦ Далі визначаємо, який саме ланцюг молекули ДНК яка слугувала матрицею для синтезу молекули іРНК: ТАТ ЦАГ ГТЦ ЦАТ АГГ. помогите очень надо решение. пожалуйстя
Ответ(ы) на вопрос:
не могли бы вы написать задание по русски? может я бы помогла вам