Диолог на казахском языке на тему "На уроке английского языка".Побольше придложений!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мектепке келген Айнұр ағылшын сыныбына кіріп: -Сәлем Марат!сен үй жұмысын істедің бе -Сәлем!жоқ мен оны істемедім өйткені  мен оның жауабын білмедім,-деді Марат -Жақсы,саған көмек берейінбе? -Иә,көмегән керек болар деймән -Жақсы міне қара ол презент симпл осыны қара және өзің бір сөйлем құра -Рахмет!көп-көп рахмет енді мен презент симплды түсіндім