Дисперсією називають явище... А) залежності показника заломлення світла від його кольору Б) поширення світла в оптично однорідному середовищі В) поглинання світлової енергії при її падінні на непрозору поверхню Г) зміни напрям...

Дисперсією називають явище... А) залежності показника заломлення світла від його кольору Б) поширення світла в оптично однорідному середовищі В) поглинання світлової енергії при її падінні на непрозору поверхню Г) зміни напряму поширення світлових променів при падінні під кутом, відмінним від 0°, на межу двох прозорих середовищ різної оптичної густини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) Залежності показника заломлення світла від його кольору