Діти взяли у похід 8 банок консервів з мясом  а банок з компотом-у 2 рази більше.  скільки всього банок консервів взяли діти у похід? и умову плиз                                                        дмитрик вирізав   п круже...

Діти взяли у похід 8 банок консервів з мясом  а банок з компотом-у 2 рази більше.  скільки всього банок консервів взяли діти у похід? и умову плиз                                                        дмитрик вирізав   п кружечків    а трикутників-у 8 разів більше.  скільки всього фігур вирізав дмитрик?и умову я вас прошу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З мясом - 8 бан Компот -? В 2 р б чем з мясом Всього - ? 1) 8*2=16 компот 2) 8+16=24 вього 2 кружечкив - n Трикутникив - ? У 8 р б  Всього -? 1)n*8- трикутникыв 2)8n+n всьго фигур