Дівчинка писала твір міркуючи про зимову красу. дівчинка міркуючи про зимову красу писала твір. где здесь ставить комы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дівчинка писала твір, міркуючи про зимову красу. дівчинка, міркуючи про зимову красу, писала твір. (томущо "міркуючи про зимову красу" - дієприслівниковий зворот, на письмі він  завжди виділяється комами)
Гость
дівчинка писала твір, міркуючи про зимову красу. дівчинка, міркуючи про зимову красу, писала твір.