Діяння, яке вміняється Петряєву, являється злочином. Акт являється таким документом, які мусять базуватися на незаперечних доказах. Це призвело до жертви одного нетверезого суб'єкта. Квартира розташована на п'ятому поверсі, злі...

Діяння, яке вміняється Петряєву, являється злочином. Акт являється таким документом, які мусять базуватися на незаперечних доказах. Це призвело до жертви одного нетверезого суб'єкта. Квартира розташована на п'ятому поверсі, зліва, з трьох кімнат. Раніше лікувався, але безрезультативно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фото можете прикріпити?