Для реакції , що відбувається в розчині до кінця, напишіть молекулярне, повне та ск

Для реакції , що відбувається в розчині до кінця, напишіть молекулярне, повне та скорочене йонне рівняння: 1.H3PO4+NaCl= 2.NaOH+KNO3+ 3.ZnSO4+KNO3= 4.Al(NO3)3+LiCl=
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Al(NO3)2+3LiOH =Al(OH)3 +3LiNO3 AL(+3)+2NO3(-) +2Li(+) +3OH(-)= Al(OH)3+3Li(+)+3NO3(-) Al(+3)+3OH(-)= Al(OH)3 Al(NO3)3 +LiCl   не идет, все растворимо, воды нет, газа нет , осадка нет Na2S+2HCl=2NaCl+H2S 2Na(+) +S(-2)+2H(+)+2Cl(-)= 2Na(+)+2Cl(-)= H2S S(-2)+2H(+)= H2S CuCl2+Mg(NO3)2    не йде, все ростворяється, води немає, газа немає , осадків нема. Ось друг ТРИМАЙ :)