Для їдальні закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 гривень за кожний і 12 пакетів маної крупи, ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартість покупки?

Для їдальні закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 гривень за кожний і 12 пакетів маної крупи, ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартість покупки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І спосіб 1) 6:2=3 (грн.)-ціна манної крупи 2) 8*6=48 ( грн.) -заплатили за гречану крупу 3) 12*3=36 (грн.)-заплатили за манну крупу 4) 48+36=84 (грн.)-всього ІІ спосіб 8*6+12*(6:2)=84(грн.) Відповідь:загальна вартість покупки складає 84 гривні.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы