Для їдальні закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 гривень за кожний і 12 пакетів маної крупи, ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартість покупки?
Для їдальні закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 гривень за кожний і 12 пакетів маної крупи, ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартість покупки?
Ответ(ы) на вопрос:
І спосіб
1) 6:2=3 (грн.)-ціна манної крупи
2) 8*6=48 ( грн.) -заплатили за гречану крупу
3) 12*3=36 (грн.)-заплатили за манну крупу
4) 48+36=84 (грн.)-всього
ІІ спосіб
8*6+12*(6:2)=84(грн.)
Відповідь:загальна вартість покупки складає 84 гривні.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы