Для їдальні закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 грн за кожний і 12 пакетів манної крупи , ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартість покупки?

Для їдальні закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 грн за кожний і 12 пакетів манної крупи , ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартість покупки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)8*6=48(греч) 2)6:2=3( один кг ман) 3)12*3=36(манка) 4)48+36=84(гр загальна вартисть)                                                                                                                            
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы