(для казахов) осы материалдарды колданып шагын матин курастырып бериндеши плиз асабасы жок аска жарамас .караша уйден ханша шыгар. шыксан узак сапарга арымас ат отарба.ер-азамат белигиси-тузде мыра,уйде кул.ынтымакa ок отпес са...
(для казахов) осы материалдарды колданып шагын матин курастырып бериндеши плиз
асабасы жок аска жарамас .караша уйден ханша шыгар. шыксан узак сапарга арымас ат отарба.ер-азамат белигиси-тузде мыра,уйде кул.ынтымакa ок отпес сауыт татулык таусылмас саулык.бака колинде патша ,балык суында патша,жигит елинде патша
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напиши по русски пож.)))