Для каждой из функций у=2 cos(2x - пи/3) и у=sin(x/2+пи/4) найдите координаты общих точек ее графика с прямой:а)х=4,5пи; б)у=-1;в)у=1; г )=0

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Васи́ль Васи́льович Чу́хліб, народився с. Лебедівка Козелецького району на Чернігівщині — 20 листопада 1997 р. — український письменник, журналіст, громадський діяч, літературознавець, член Спілки письменників і Спілки журналістів Радянського Союзу та України. Лауреат державної премії ім. Лесі Українки (1996), Літературна премія імені Наталі Забіли. Псевдоніми — В. Чорноус, В. Чернігівець. Батько історика Тараса Чухліба.