Для приготування гречаної каши залили 250 г гречки водою обємом одна ціла пять десятих літра. Скільки води викіпіло під час приготування каші.Вважаючи що вода або викіпіла, абопоглинається гречкою і йде на збільшення обєму зерна

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я працюю керівником відділу теплоенергетики більше 11 років! Розраховую випаровування і все що з цим пов"язане! Повірте, ця задача абсолютно безглузда і не має вирішення, бо не відомо скільки саме води поглинає гречка, а все інше звичайно випарувалось! Шкода що такі задачі задають в школі!