.Для школи-інтернату купили 3 холодильники і 2 пральні машинки.Ціна холодильника а грн.,а пральної машинки в грн.Скільки коштує покупк
.Для школи-інтернату купили 3 холодильники і 2 пральні машинки.Ціна холодильника а грн.,а пральної машинки в грн.Скільки коштує покупк
Ответ(ы) на вопрос:
3*а-коштують холодільники 2*б-коштують пральні машини 3*а+2*б - коштує уся покупка
Не нашли ответ?
Похожие вопросы